+38 (099) 247-58-78 Украина, Полтава, Козака 14
Меню
» »
Главная » Отзывы » Выпускники школы » Отзыв от Марины Сичкарь
Отзыв от Марины Сичкарь
Дата: 4-5 июня 2016
Курс: Свадебный координатор

Хочеться виразити безмежну вдячність агентству «Свадебная фея», а саме організаторові – Петрушанко Ірочці за надзвичайно цікавий курс «Весільний координатор».
Корисна та повчальна інформація, тепла та затишна атмосфера, смачний чай та печеньки, безліч прикладів з власного досвіду, тренінги – все це я отримала протягом проходження курсу.
Особливо приємно, що отримані теоретичні знання я мала можливість закріпити на практичних тренінгах. Це дало мені розуміння того, як повинен працювати справжній професіонал.
Вся інформація, була викладена доступно і зрозуміло! Ірочка дала відповіді на всі запитання, розвіяла всі сумніви і надихнула творити…))
Тим, хто має сумніви щодо проходження курсу хочеться порадити рухатися лише вперед до своєї цілі, поборюючи власні сумніви та страхи. Пройшовши курс «Весільний координатор» у Петрушанко Ірочки, ви точно будете задоволені, збагачені корисними знаннями і станете справжніми знавцями весільної справи!)))
Ще раз висловлюю безмежну подяку Ірочці за цінний вклад в своїх учнів, активну життєву позицію та відданість весільній справі!!!))